5 C
New York kenti

Burcu Kara’nın uyku isyanı – Magazin Haberleri

Published:

Burcu Kara'nın uyku isyanı

42 yaşındaki ünlü oyuncu Burcu Kara, 2016 yılında yapımcı ve yönetmen Fırat Parlak ile nikah masasına oturmuştu. Güzel oyuncu, 2017’de Ali adını verdiği oğlunu kucağına alarak, ilk kez annelik duygusunu yaşamıştı. Ünlü çift, önceki aylarda ikinci bebeklerini beklediklerini de açıklamıştı.

 

Burcu Kara-Fırat Parlak çifti, geçtiğimiz ay heyecanla bekledikleri bebeklerine kavuştu. Bir erkek çocuk sahibi daha olan Kara, Can ismini verdikleri oğlunun ayağını tuttuğu bir kareyi; “Can’ımız geldi” mesajıyla 882 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasından yayınladı.

Sevenleri, Burcu Kara’nın fotoğrafına; “Hoş geldin Can. Sağlıkla, mutlulukla büyüsün. Upuzun bir ömrü olsun”, “Maşallah Can’a. Hoş geldin bebek, sefalar getirdin” ve “Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin” gibi yorumlar yaptı. Zaman zaman annelik tecrübelerini sosyal medyadan yayınlayan oyuncu, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Burcu Kara, uykusuz gecelerinden söz etti. Can ile birlikte çekilen videosunu sosyal medya hesabından yayınlayan oyuncu, “Gündüz sürekli uyuyup, gece hiç uyumayan, annesini ve babasını hiç uyutmayan kimdir? Bilin bakalım…” ifadelerini kullandı.

 

Burcu Kara-Fırat Parlak çifti, geçtiğimiz haftalarda oğullarıyla birlikte hastane çıkışında objektiflere yansımıştı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kara, “Çok büyük bir mutluluk. Allah herkese nasip etsin. Biz bunu ikinci kez yaşıyoruz. Biraz sıkıntılı zor bir süreç oldu bizim için ama çok şükür sağlıklı eve gidiyoruz. Ağabeyi de çok heyecanlı o da çok mutlu kardeşinin taklidini yapıyor çok mutlu oldu” demişti.

 

42 yaşındaki oyuncu, oğlunun 3.5 kilo doğduğunu belirtirken bazı sıkıntılar yaşadığını söylemişti. Burcu Kara, “Bazı sorunlar yaşadık ama halloldu. Şükür; her şey yolunda” ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak

Related articles

spot_img

Recent articles

spot_img