15.2 C
New York kenti

Kardeşlerim Afra kimdir? Ecem Sena Bayır kaç yaşında? Ecem Sena Bayır hangi dizilerde oynadı?

Published:

Kardeşlerim Afra kimdir? Ecem Sena Bayır kaç yaşında? Ecem Sena Bayır hangi dizilerde oynadı?

ATV’de yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Afra’ya Ecem Sena Bayır hayat veriyor. Ecem Sena Bayır katıldığı programlar ve yer aldığı dizilerle dikkat çekti. Oyunculuğu ilk yaşlardan itibaren isteyen Ecem Sena Bayır hakkında bilgiler haberimizde…  

Kardeşlerim Afra’yı oynayan Ecem Sena Bayır kimdir?

Gönül’ün kızı olan Afra; kendi çıkarlarının peşinde koşan, kavga etmekten çekinmeyen, kaostan beslenen, asi ruhlu bir kızdır. Almanya’dan yeni gelen Afra, hem Akbaba mahallesi hem de Ataman Koleji’nde kendi eğlencesi peşinde huzursuzluk yaratırken, ortalığı karıştırmaktan da büyük keyif almaktadır.
 

Ecem Sena Bayır, 11 Nisan 1996 yılında İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğretiminin ardından üniversite sınavlarına hazırlanan Bayır, İstanbul Üniversitesi Dilbilim Bölümü’nü kazanmıştır. Lisans eğitimini bitirmesine rağmen alttan kalan dersleri sebebiyle mezun olamamıştır. Ecem Sena Bayır, 1.73 cm boyunda ve 53 kilodadır. Şu an itibarıyla 23 yaşında olan Bayır Koç burcundadır.

Lise yıllarında yabancı dil eğitimi aldığı için Üniversiteyi de dil üzerine okumak isteyen Bayır, tiyatro hayallerinden vazgeçmemiş BKM Mutfak ekibine dahil olmuştur. BKM’de yer alana kadar profesyonel anlamda herhangi bir sahne almamıştır.

Kaynak

Related articles

spot_img

Recent articles

spot_img