27.1 C
New York kenti

Meriç Aral ile Serkan Keskin evleniyor!

Published:

Meriç Aral ile Serkan Keskin evleniyor!
Ahmet Hamdi Tanpınar’ın ölümsüz eseri Saatleri Ayarlama Enstitüsü, tiyatro oyunu olarak sahneye taşındı. Serdar Biliş’in uyarlayıp yönetmenliğini üstlendiği oyunun galası, 4 Mayıs Perşembe akşamı Maximum Uniq Hall’da gerçekleşti.

Oyunda onlarca surete tek başına bürünen Serkan Keskin performansıyla büyük beğeni topladı. Davetliler, oyun sonunda ekibi dakikalarca ayakta alkışladı.

 

Galaya; Gülse Birsel, Burçin Terzioğlu, Nil Karaibrahimgil-Serdar Erener, Demet Evgar, Cengiz Bozkurt, Aslı İnandık, İbrahim Selim, Bennu Yıldırımlar, Meriç Aral, Yasemin Özilhan, Öner Erkan, Derya Karadaş-Haki Biçici, Özgür Çevik, Hatice Aslan, Fatih Artman, Selen Öztürk, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Müge Bayramoğlu, Reha Erdem, Ozan Açıktan, Ezel Akay, Hare Sürel, Melikşah Altuntaş, Kubilay Tunçer, Sadri Alışık, Mehmet Demirkol gibi bir çok ünlü isim katıldı.

 

Serkan Keskin’in kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Meriç Aral, “Serkan’ı sahnede de televizyonda da çok seviyorum. Serkan zaten benim en hayran olduğum oyunculardan birisi, aynı zamanda hayran olduğum bir karakter ve insan. Yeteneği ve işine saygısı müthiş. Hayranlıkla izliyorum onu” dedi.

 

Parmağındaki alyans yüzük dikkat çeken Aral, “Evet, olacak inşallah bir şeyler. Bir düğün habercisi olabilir” diyerek güldü.


Kaynak

Related articles

spot_img

Recent articles

spot_img