25.3 C
New York kenti

Serkay Tütüncü’nün çapkınlık gecesi! – Son Dakika Magazin Haberleri

Published:

Serkay Tütüncü'nün çapkınlık gecesi!
Birlikte rol aldıkları dizinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan, Ağustos 2021’de ayrılık kararı almıştı. Sosyal medya hesaplarından takipleşmeyi bırakan ikili, tüm aşk dolu fotoğraflarını da silmişti. 

Ayrılık sonrası İlayda Alişan, “Evet, ilişkim bitti. Neden bittiği hakkında konuşmak istemiyorum” ifadelerini kullanmıştı. Tütüncü’den ise bir açıklama gelmemişti.

 

2019-2020 sezonunda yayınlanan ‘Afili Aşk’ dizisinde birlikte rol alan Burcu Özberk ve Serkay Tütüncü hakkında aşk dedikoduları çıkmıştı. Özberk, “Arkadaşız” diyerek, bu iddiaları yalanlamıştı.

Tütüncü, Ocak 2022’de bir partide Özberk ile yakınlaşması haberlerini soran muhabirlere, “İyi ki sordunuz bu soruyu. Normalde asla cevap vermem böyle sorulara ama Burcu ile çok yakın ve iyi bir arkadaşız, yakın çevremiz de bilir bunu zaten. Ortak arkadaşımızın partisinde eğlendik, çok şeyimi paylaştığım biridir Burcu” sözleriyle son noktayı koymuştu.

 

İlayda Alişan ile yaşadığı birliktelikle bir dönem çok konuşulan Serkay Tütüncü, önceki gece Anadolu Yakası’nda gittiği bir gece kulübünde çapkınlık turundaydı.

 

Gizemli bir güzelle samimi bir şekilde görüntülenen oyuncunun, keyfi de oldukça yerindeydi. Birbirlerine sarılarak dans eden Tütüncü ve kız arkadaşı, sabahın ilk ışıklarına kadar mekanda eğlendi.

Serkay Tütüncünün çapkınlık gecesi

 

 


Kaynak

Related articles

spot_img

Recent articles

spot_img