1 C
New York kenti

Son dakika: Dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor’da yokluk adasına kim gitti? İşte 23 Ocak 2023 Survivor eleme adayları!

Published:

Son dakika: Dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor'da yokluk adasına kim gitti? İşte 23 Ocak 2023 Survivor eleme adayları!

Survivor’da dokunulmazlığı kim aldı? sorusu yanıt arıyor. Survivor’da bu akşam heyecanlı oyun sonrası şaşırtan bir eleme konseyi yaşandı. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım rahat bir konsey geçirirken Ünlüler adasında yine gerginlik hakimdi. Peki ama haftanın ikinci dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 23 Ocak 2023 Eleme adayı kim oldu?

Survivor’da dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor ikinci dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı. Gönüllüler takımında eleme adayının belirleneceği konsey gerçekleşti. 

Kadınlar rekabetinde kazanan takım 8-7 ile ünlüler oldu. Erkekler rekabetine ise Murat Eken damga vurdu. Çıktığı 5 oyundan 4’ünü kazanan Eken takımına galibiyeti getirdi.

Gönüllüler takımında oylama sonucunda gitme adayı olarak Aziz belirlendi.  Performans birincisi Kardelen, ikinci gitme adayı olarak yedeklerden yarışmaya katılan Fatih’in ismini verdi. Böylece Yokluk Adasına gönüllüler takımından Aziz ve Fatih gitti.

Fatih, ”Herkes hakkında karar veren insan değilim. Bugün oyumu verirken de takım ruhuna göre hareket ettim. Bazı oyunların gün yüzüne çıkacağını buradan ilan ediyorum. Başarılar.” dedi. 

Kaynak

Related articles

spot_img

Recent articles

spot_img