1 C
New York kenti

Yasak Elma dizisi Asuman kimdir? Asuman’ı Melisa Doğu canlandırıyor! Melisa Doğu kaç yaşında, nereli?

Published:

Yasak Elma dizisi Asuman kimdir? Asuman'ı Melisa Doğu canlandırıyor! Melisa Doğu kaç yaşında, nereli?

Melisa Doğu, Yasak Elma dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Birbirinden önemli oyuncuların yer aldığı dizide sevilen karakterler arasında yer alan Asuman’ın Yıldız ile olan diyalogları izleyiciyi güldürüyor. İşte Yasak Elma’nın Asuman’ı Melisa Doğu’nun yaşamı ve instagram adresi…

Yasak Elma Asuman kimdir?

Yasak Elma dizisinde Asuman, Yıldız’ın annesi olarak bilinmektedir. Asuman, Yıldız’a verdiği akıllar ile ön plana çıkıyor. Asuman’ı Melisa Doğu canlandırıyor. 

Melisa Doğu kimdir?

1981 yılında İstanbul’da doğan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyunculuğun yanı sıra eğitmenlik ve oyuncu koçluğu yapmaktadır. 14 yaşında modellik ve oyunculuk yapmaya başlamıştır. Türkiye’de podyuma çıkan en genç modeldir. Konservatuvara gittikten sonra modelliği bırakmıştır.

Bugüne kadar Şöhret, Şölen, Çatı Katı, Doktorlar, Avrupa Yakası, Geniş Aile, Yıldız Masalı, Kanıt, Yıldızın Parlasın, Kötü Yol, Yalan Dünya, Arka Sokaklar, Kocamın Ailesi, Ateş Böceği, Gen, Gloryhole, Modern Zamanlarda Bir Yer, Yanımda Kal, Yasak Elma gibi dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır. Eksik Zamanlar, Arap Gecesi, 3. Türden Yakın İlişkiler / Başlangıç, Kalp Düğümü, Nereye Gitti Bütün Çiçekler, Aşk Geçmişim oynadığı tiyatro oyunlarıdır.

Kaynak

Related articles

spot_img

Recent articles

spot_img