2.6 C
New York kenti

Hangi Apple aksesuarını alalım? – ShiftDelete.Net

Published:

Apple Magic Keyboard, iPad kullanıcılarının günlük kullanımında taşınabilir bilgisayar kullanımını hissettirmede oldukça efektif bir ürün. Ancak tabi ki orijinal olanı pahalı. Sizler için Wiwu iPad klavyelerini inceledik.

Hangi Apple aksesuarını alalım?

YouTube video

SDNShiftdelete.net

Wiwu iPad klavyelerinden satın almak için buraya tıklayın

Wiwu iPad klavyesi, Bluetooth teknolojisi ile bağlantı kurar ve pil ömrü uzun süredir. Pil ömrü, kullanım miktarına bağlı olarak birkaç ay kadar sürebilir ve USB kablosu ile yeniden şarj edilebilir.

Magic Keyboard, Apple’ın diğer ürünleriyle mükemmel bir şekilde uyumludur ve Apple’ın “Sesli Kontrol” özellikleriyle birlikte kullanılabilir. Ayrıca, Apple’ın “QuickType” özellikleriyle birlikte kullanılır ve yazılarınızı hızlı ve kolay bir şekilde yazmanıza olanak tanır.

iPad’inizi kullanarak kendinize uygun bir ofis çalışma alanı oluşturabileceğiniz Wiwu iPad klavyesi, klavye lightning girişe sahip olduğundan dolayı istenirse iPhone cihazlarında da kullanılabilir.

Ayrıca tabletlerde de yine lightning girişe sahip olan iPad mini, iPad Air 1 – iPad Air 2 – iPad Pro 9.7 2016 da da kullanabilirsiniz. Ancak hem kılıf hem klavye olarak kullanmak istiyorsanız iPad Air 1 – iPad Air 2 – iPad Pro 9.7 2016 A1674,A1675 verisyonlarında da kullanabilirsiniz.

Orjinal ürün MFI (Made for iPhone) Sertifikası bulunana ürün, kablolu klavye sayesinde artık yazım işlemleriniz daha kolaylaştırıyor.

Otomatik uyku moduna girebilen açılır kapanır flip-cover kapak ile birlikte L tasarım dahili lightning USB kablosu bulunan modellerde ayrıca karanlıkta çalışabilmek için arka plan ışığı da mevcut. Kalemle çalışan iPad kullanıcıları içinse Apple kalemi için ayrılan kalem koyma bölmesi bulunuyor.

Kaynak

Related articles

spot_img

Recent articles

spot_img