18.5 C
New York kenti

PlayStation VR 2 için 13 yeni oyun duyuruldu

Published:

Sony, VR dünyasına yönelik yatırımlarına devam ediyor. Şirket, yakın zamanda resmi tanıtılması beklenen PlayStation VR 2 için 13 oyun duyurdu. Bu oyunlar arasında NFL Pro Era, Tetris Effect ve Thumper gibi farklı kategorilerden yapımlar yer alıyor.

PlayStation VR 2 için 13 yeni oyun yolda

Sony, geçtiğimiz yıl yeni jenerasyon sanal gerçeklik gözlüğü PlayStation VR 2 duyurusunu gerçekleştirmişti. 2022 yılında da PSVR 2 için gelecek ilk oyunların tanıtımı yapılmıştı. Son açıklamada, PSVR 2 için 13 yeni oyun tanıtıldı.

13 oyunluk yeni listede dikkat çeken yapımlar bulunuyor. Bunlardan biri, oyuncuların bir anı koleksiyonuyla etkileşim kurmasına olanak tanıyan Before Your Eyes oldu. PSVR 2 özel yapımı, oyuncuları farklı anılar ve duygular arasında yolculuğa çıkararak benzersiz ve kişisel bir deneyim yaratıyor.


Sony açıkladı: İşte en çok indirilen PlayStation oyunları!

Sony açıkladı: İşte en çok indirilen PlayStation oyunları!

Sony, geçtiğimiz ay en çok indirilen PlayStation oyunlarını açıkladı. Listede popüler PS4, PS5 ve PS VR oyunlarına yer verildi.

Oyuncular arasında popüler olacak bir başka oyun da, oyuncuları boks ringine sokan ve VR ile gerçek bir maçın heyecanını yaşamalarını sağlayan Creed Rise to Glory: Championship Edition oldu. Benzer şekilde, VR ile okyanusta yolcuğa çıkaracak Kayak VR: Mirage de dikkat çekiyor.

Antarktika ve Avustralya gibi macera dolu bölgeleri içeren Kayak VR, açık hava maceralarını sevenlere hitap ediyor. İşte PSVR 2 için duyurulan 13 yeni oyun:

 1. Before Your Eyes
 2. Creed: Rise to Glory Championship Edition
 3. Kayak VR: Mirage
 4. NFL Pro Era
 5. Rez Infinite
 6. Tetris Effect
 7. Thumper
 8. War Thunder
 9. Wind and Leaves
 10. A-Tech Cybernetic VR
 11. The Curious Tale of the Stolen Pets
 12. The Room VR: A Dark Matter
 13. Ultrawings Flat
YouTube video

SDNShiftdelete.net

PlayStation VR 2 gözlüğünün önümüzdeki Şubat ayında çıkış yapması bekleniyor. Sony’nin açıklamasına göre resmi PSVR 2 lansman tarihi 22 Şubat 2023. VR gözlüğü satın almak isteyen PS5 sahipleri için bekleme listesinin oluşturulduğunu da belirtelim.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Related articles

spot_img

Recent articles

spot_img