Kurumsal Site

kurumsal WEB sitesi TASARIMI

Bir web sitesine sahip olmak başarının sadece bir parçasıdır.

*Profesyonel olması gerekiyor. 

*Çekici olması gerekiyor.

*Ama en önemlisi ! , çalışması gerekiyor . 

Profesyonel ekibimiz, her büyüklükteki işletmeye şahsa web tasarım ve geliştirme hizmetleri sunmaktadır.

ferhatakyuzcom, yalnızca güzel tasarım sağlamaya değil , müşterilerinize aradıkları bilgileri veren düzenlere de odaklanır – kuruluşunuz veya işletmeniz hakkında çok önemli olan  ilk izlenim web sitenizin olmasıdır.

Unutmayın; Web Sitesi sizin Dijital Kimliğinizdir !

Web tasarımı ve geliştirmesi söz konusu olduğunda, işlerin nasıl yapılacağını bilen bir şirketle çalışmak oldukça önemlidir. Sizin hızınızda sizinle çalışmamıza izin veren, ancak aynı zamanda sürece katılmanızı sağlayan bir atmosfer yaratan sistematik bir sürece sahibiz.

Web sitenizi hayata geçirmek için gereken adımlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İnstagram

web tasarım ve geliştirme sürecimiz

Çoğu özel projede olduğu gibi, önce sizlerden  gereksinim duyduğumuz tüm ve en detaylı bilgileri toplayarak başlamalıyoruz.

İhtiyacımız olan tüm bilgileri işin en başından itibaren toplarsak, özellikle işin teslim  zamanından  kazanırız.

Ortalama olarak, siteyi inşa edeceğimiz sektör için en iyi fikirleri sizleri rakiplerinizden ayırmak ve öne geçirmek  için en az bir düzine rakibin web sitesini araştırıyoruz. Daha sonra bu fikirleri geliştirip kendi planlamamızı ortaya çıkartıyoruz. 

Projenin tasarımı ve teslimi

Web sitesi geliştirme sürecinin en sevdiğimiz adımına hoş geldiniz.

Şirketinizin vizyon.misyon  ve hedeflerine yönelik bilgiler, kategoriler ve konumlar girildi, siteniz kriterlere uygun şekilde tasarlanıyor.Demo tasarım onayınızdan sonra siteniz teslim edilir ve yayınlanır.